ZROZEN PRO ČISTOTU

#LetsLiveClean

STOJÍME V ČELE REVOLUCE ZA ČISTŠÍ PLANETU

Může to znít nabubřele. Chceme přenastavit standardy čistoty. Děláme to pro sebe, pro naše domovy, naše okolí a naši planetu.

Udržitelností jsme posedlí už 40 let.

Jsme průkopníci v oblasti udržitelnosti v 21. století. Učíme spotřebitele, aby používali výrobky na přírodní bázi, které jsou biologicky odbouratelné. Chceme, aby nakupovali od firem, které se chovají zodpovědně. Jdeme příkladem. Říkáme věci na rovinu, ale nechceme moralizovat. Chceme inspirovat lidi k tomu, aby se přidali k naší revoluci za čistší planetu.

flower

LEPŠÍ VÝROBKY

Používáme složky na přírodní bázi, které jsou biologicky odbouratelné. Naše lahve jsou vyrobené z recyklovaných plastů. Téměř všechny výrobky jsou vyrobené v naší továrně s certifikací Zero Waste (na základě 95% míry opětovného zpracování odpadu). Měníme zaběhlé normy. Vždy hledáme lepší řešení. Chceme jít příkladem a chceme neustále posouvat naše vlastní standardy.

Jde o hodně víc než o mytí nádobí a praní prádla. Chceme, abyste se cítili doma dobře.

flower

FAKTEM JE, ŽE....

Žijeme udržitelností.

A CHCEME, ABY TO VŠICHNI VĚDĚLI

V CO VĚŘÍME

Když řekneme, že nám jde o změnu, myslíme to vážně. Odráží se to v našem způsobu podnikání, složení výrobků, obalových materiálech i na naší továrně se Zero Waste certifikací. Neustále hledáme nové způsoby, jak přenést naši filozofii do výroby. I když to může chvíli trvat.

Zjistěte o nás více....

LEPŠÍ PLASTY

Bojujeme proti plastovému odpadu. Usilujeme o to, aby všechny naše lahve byly vyrobené z recyklovaného plastu.

LEPŠÍ VÝROBA

Postavili jsme jednu z nejekologičtějších továren na světě za použití obnovitelných zdrojů. Naše továrna má certifikaci Zero Waste. To znamená, že minimálně 95% odpadů, které vznikají při výRobě, používáme znova.

LEPŠÍ ZDROJE

Usilujeme o to, aby všechny suroviny a výrobní zdroje pocházely z Evropy.

LEPŠÍ VŮNĚ

Všechny naše výrobky mají svěží přírodní vůni.

LEPŠÍ OBALY

Věříme, že můžeme zredukovat plastový odpad. Na výrobu našich obalů používáme recyklované materiály. Všechny naše obaly se dají recyklovat.

LEPŠÍ SLOŽENÍ

Složení našich výrobků je na přírodní bázi a je biologicky odbouratelné.

PŘIDEJTE SE K REVOLUCI ZA ČISTŠÍ PLANETU